Lise Aşkı Evlilik Yolunda

Aşkları lisede başlayan Serhan Çetinsaya ve Sare Demir, evlilik yolunda ilk adımı attılar.
Serhan Çetinsaya Boğaz'da Su Perdesi ile Evlilik teklifini unutulmaz kılmak isteyen Sare Demir'in ayaklarını yerden kesti ..
 
https://www.youtube.com/watch?v=7LrId4VdmTY 
 
Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Nurcan Çetinsaya’nın oğlu Serhan Çetinsaya, elektrikli ev aletleri üreticisi Sinbo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Demir ve İlknur Demir’in kızı Sare Demir ile evlilik yolunda ilk adımı atarak sözlendi. Çiftin kız isteme ve söz töreni, aile arasında düzenlenen şık bir akşam yemeği sonrasında gerçekleşti. 
 
Söz töreninden sonra ise Billionaire Club’da düzenlenen oldukça renkli ve görkemli bir davet eşliğinde kutlama yapıldı. Davete, çiftin yakın akrabaları yanı sıra arkadaşlarının da aralarında bulunduğu seçkin isimler katıldı. Gençler, dünyaca ünlü Dj Bob Sinclar’in müzikleriyle geç saatlere kadar eğlendiler. 
 
25 yaşındaki Serhan Çetinsaya ile 24 yaşındaki Sare Demir, büyük bir aşkın kahramanları. İsviçre’de lisede okurken tanışan, önce çok iyi arkadaş olan genç çiftin arasında sonra büyük bir aşk başladı. Derken üniversite için farklı ülkelere gittiler. Serhan Çetinsaya Miami’de Florida International University’de İnşaat proje Yönetimi okudu, Sare Demir ise Londra’da University College Londan’da  Bilgisayar Mühendisliği ve İşletme okudu. İki genç üniversite eğitimlerini tamamlayınca yurda döndüler ve İstanbul’da yeniden buluştular. Sonrasında aileler tanıştı ve işte genç çift o gece de evlilik yolunda ilk adımı sözlenerek attı. 

DIAMONDORGANİZASYON INSTAGRAM