Evlilik Teklifi Paketlerimiz

Yat Turu ve Lazer Gösterisi Eşliğinde Evlilik Teklifi

Organizasyonumuz, sizi boğaz hattında bir noktadan (alındığınız nokta limanı olan başka bir boğaz kıyısı da olabilir) yatınıza bindiğinizde size özel dekore edilmiş, kristaller, mumlar ve fenerlerle aydınlatılmış bir masayla karşılaşırsınız.

Detaylı Bilgi

Havai Fişek Gösterisi Eşliğinde Evlilik Teklifi

Muhteşem bir Havai Fişek Gösterisi ve Türkiye’nin en güçlü Renkli Lazeri ile Evlilik Teklifi sözlerinizi Gökyüzüne yazıyoruz. Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek için Diamond Organizasyon’un Sürpriz danışmanları sizlerin hizmetindedir.

 

Detaylı Bilgi

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

Kız Kulesi Evlilik Teklifi Paketleri

Tarihi bir restorantta güzel bir akşam yemeği için saatlerce şehir içinde seyahat etmek zorunda değilsiniz.

Diamond Organizasyon Kız kulesinde size ve sevdiklerinize özel unutamayacağınız organizasyonlar ve romantik bir ‘’Evlilik Teklifi’’ sunuyor.

Hayaliniz Kız Kulesi’nde evlilik teklifi mi? Kız Kulesi'nde hayatınız boyunca unutamayacağınız en özel anlarınızı Diamond Organizasyon farkıyla yaşayın. Boğazın ortasında, dört bir yanınız muhteşem İstanbul silueti ile çok özel bir gece sizleri bekliyor.

Boğaz’ın ortasında  Kız Kulesi İstanbul’un en romantik. Evlenme teklifleri'nin, doğum günleri'nin  en romantik mekanıdır. İki kıtanın kesiştiği noktada, dünyada bir eşi daha olmayan konuma ve 2500 yıllık gizemli bir tarihe sahip Kızkulesi’nin restoranında, özel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Sonrasında vip yatlarımızdan bir tanesi ile ister evlilik teklifi, isterse doğum günü organizasyonlarınız için boğazda lüks bir yolculuğa çıkarsınız. Dünya mutfağının seçme lezzetlerinden oluşan mönülerini, mistik ambiyansına uygun klasikleşmiş nostaljik canlı müziği eşliğinde tadabilirsiniz. 

İsterseniz Kule Barı kapatıp, son derece romantik bir süsleme eşliğinde sevdiğinizle baş başa çok özel bir akşam yemeğini ve sürprizlerinizi buluşturabilirsiniz… En kapsamlı kız kulesi evlenme teklifi organizasyonları ve size özel organizasyonlarımızı hazırlamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Ajia Hotel'de Evlilik Teklifi

İstanbulun en ihtişamlı ve ultra lüks Otelerinde dillere destan bir Evlilik Teklifi için bütün detayları sizin için planlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Su Perdesi ile Evlilik Teklifi

Sevdiğinizi Suya Yazalım! Sizin için çok özel olan bu gecede

Detaylı Bilgi

Facebook