Diamond Organizasyon

Diamond V.I.P Kişiye Özel Paket

Diamond Organizasyon Özel Paketi ‘’ siz değerli elit müşterilerimiz için konusunda uzman Organizasyon ekibimiz tarafından her bir dakikası detaylı bir şekilde planlanarak gerçekleştirilir. Şehir dışı ve yurt dışından gelebilecek misafirlerimiz için uçak, otel ve Restoran rezervasyonları yapılır. Organizasyon gecesi gerçekleştirilecek gösteriler için (havai fişek ve benzeri) gerekli izinler ‘’Show Organizasyon’’ tarafından resmi makamlardan alınır. Daha fazlası için yazımızı okumaya devam edin.

tekne balon evlilik teklifi
Videoyu oynat

Diamond V.I.P Kişiye Özel Paket Karşılama ve transfer işlemleriniz ekibimiz tarafından gerçekleştirilir. İsterseniz otel odanız için Romantik bir süsleme yapılır. Devamında otelinizden ya da İstanbul’da iseniz evinizden V.I.P araçlarımız ile alınıp, çok özel bir akşam yemeği için teknemize ya da belirlenen Restoran’a bırakılırsınız, yemek sonrası masanıza gelecek davet ile teknemize geçersiniz.
Tekne içinde çok şık romantik bir masa ile karşılaşırsınız. İlerleyen dakikalarda sürprizler başlar, bir kemancı masanıza gelip güzel bir dinleti ile sizi selamlar, sonrasında yatın ön kısmına alınırsınız ve Boğazın eşssiz güzelliğini seyrederken bir anda muhteşem bir Havai Fişek gösterisi başlar ve Kız arkadaşınızın ismi gökyüzünde belirir, ardından Evlilik Teklifi sözleriniz ile birlikte sizde sözlü olarak Evlilik Teklifinizi gerçekleştirirsiniz.Dilerseniz yüzüğünüzü Melek Kostümlü bayan animatörümüz kırmızı kalp kutu içinde getirebilir.
Konfetiler,şampanyalar,uçan balonlar,kutlama pastanız kesilir. Dilerseniz bütün Organizasyonunuz başından sonuna kadar Profesyonel Kameramanımız tarafından kayıt altına alınır. Gecenin sonunda V.I.P Aracınız ile istediğiniz yere bırakılırsınız. Yurt dışı ve şehir dışındangelen misafirlerimiz için dönüş günü transferleri ve uğurlamaları yapılır.

Diamond V.I.P Kişiye Özel Paket İçeriği

Doğum Günü Sürprizleri

Eşiniz, sevgiliniz, arkadaşınız ya da bir yakınınız için ‘Teknede Doğum Günü Partisi’ planlamak ister misiniz? O halde harika bir eğlenceye kapı aralamak adına hemen harekete geçebilirsiniz. Diamond Organizasyon olarak İstanbul’un en özel etkinliklerini sizlere sunuyoruz. Üstelik dans, eğlence ve çok daha fazlasını da sizlerle buluşturuyoruz! Doğum günlerinin genellikle ev, kafe gibi yerlerde gerçekleştirildiği düşünüldüğünde teknede ki bir doğum günü organizasyonunun bireyleri oldukça özel hissettireceğinden emin olabilirsiniz.

Sevgililer Günü Kutlaması

14 Şubat heyecanını yaşamak istediğinizde yapmanız gereken sadece Diamond Organizasyon ile size özel bir etkinlik düzenlenmesini istemek! Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınızla geçireceğiniz zamanı kusursuzlaştırmak adına gerekli bütün hazırlıkları yapıyoruz! Sizin için özel teknemizde süslemeleri ve hazırlıkları tamamlarken tekneye binişinizden son ana kadar eğlence ve romantizmi ön planda tutuyoruz. Çeşitli ışık gösterileri, hava fişek gösterileri ve romantik bir akşam yemeği ile sevgililer gününü kusursuz bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Evlilik Teklifi

Hayatınızın en güzel ve özel sorusunu soracağınız bu günü kusursuzlaşıyoruz. Bu en güzel ve özel anı kusursuzlaştırmak adına gerekli bütün hazırlıkları yapıyoruz! Sizin için özel teknemizde süslemeleri ve hazırlıkları tamamlarken tekneye binişinizden son ana kadar eğlence ve romantizmi ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda siz de evlilik teklifi organizasyonu için bizi tercih edebilirsiniz.

Diamond Organizasyon, kurulduğu günden bu yana müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler ile dikkat çekmektedir. Bu noktada profesyonel bir şekilde hizmet veren Diamond Organizasyon ile iletişime geçerek romantik bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Tamamen sizin istek ve taleplerinizi önemseyen firmamız sizin ve sevdiklerinizin mutlu olması için hizmet veriyor. Hadi, Diamond Organizasyon ile iletişime geçin ve sizler için sunulan hizmetlerden en iyi şekilde yararlanın.