Diamond Organizasyon

Havai Fişek ve Lazer Eşliğinde Evlilik Teklifi (Gold Paket)

• 2 Saat Süper Lüks V.I.P Yat Turu
• Abartısız şık ve kaliteli malzemeler ile size özel butik bir masa dekorasyonu.
• Masa üzerinde kristal mumluklar, gümüş şamdanlar, suplalar, peçeteler, özel taşlar
• Masa ve sandalyelerin saten ve organze kumaş ve tüller ile örtülmesi ve giydirilmesi
• Masa etrafı ve yatın iç kısmının mumlar, fenerler ve dekoratif taşlar ile süslenmesi
• Size özel şık bir servis takımı ( kristal kadehler, çatal, bıçak takımları )
• Siz ve kız arkadaşınız özel olarak hazırlanmış seçmeli akşam yemeği mönüsü
• 1 Şişe Şarap ya da Şampanya Limitsiz Soft Drink ve sıcak içecekler
• 5 Dakikalık Profesyonel Havai Fişek Gösterisi
• 30 Watt Gücünde Türkiye’deki En Güçlü Lazer Cihazı ile Evlilik Teklifi sözlerinizin
Havai Fişek Gösterisi sırasında Gökyüzüne Yazılması.
• Evlilik Teklifi Anında 4 Adet 6 metre Uzunluğa çıkan Volkanların Uzaktan kumanda ile
patlatılması
• Organizasyon boyunca 1 Bayan Hostes size ve kız arkadaşınıza eşlik edecektir.
• Bütün geceniz ve Organizasyonumuz ücretsiz olarak Profesyonel Fotoğrafçımız
tarafından kayıt altına alınır. Ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

havai fişek ile aşkınızı gök yüzüne yazıyoruz
Videoyu oynat

Havai Fişek ve Lazer Eşliğinde Evlilik Teklifi (Gold Paket) ile Evlilik teklifinizi harika bir deneyime dönüştürecek olan havai fişek gösterisine ne dersiniz? Kusursuzluğu ön plana çıkaracak olan harika bir organizasyonla Diamond Organizasyon ayrıcalıklarını yakalamanın şimdi tam zamanı! Hayatınızda en özel ‘Evet için gerçekleştirdiğimiz organizasyonla mutluluğa kapı aralayacaksınız!

Evlilik teklifi erkekler için olduğu kadar kadınlar için de oldukça özeldir. Teklifi alırken evet dedirtecek romantizmi ortaya çıkarmak ve özel bir an hissini yaratmak adına Diamond Organizasyon olarak bütün süreci planlıyoruz!  Sizlerin mutluluğu için elimizden geleni yapıyor ve daha fazlası için çaba sarf ediyoruz! O halde vakit kaybetmeden kusursuz bir evlilik teklifi organizasyonu için harekete geçin!

Havai Fişek ve Lazer Eşliğinde Evlilik Teklifi (Gold Paket) Organizasyonu

Standart bir organizasyon ile kusursuzluğu yakalamak pek mümkün değil. Bunu bilen bir ekip olarak sizler için daha kaliteli ve sıra dışı bir deneyim vaat ediyoruz! Evlilik teklifinizin herkeste hayranlık uyandıracak bir şekilde düzenlenmesi adına maksimum hassasiyet gösteriyoruz.

İstanbul Boğazı’nda harika bir deneyim ve sevdiğiniz kadınla unutulmaz bir gece vaat ediyoruz. Özel yatımızla kısa bir Boğaz Turu sonrasında romantizmi zirveye taşıyoruz. Teklifiniz için ortamın en ideal şekilde düzenlenmesini sağlarken sizin seçtiğiniz müzik ve keman eşliğinde arzu ettiğiniz o anı ortaya koyuyoruz. Aldığınız ‘Evet’ ile hem havai fişek gösterisi hem de ışık gösterisiyle gecenin aydınlanmasını sağlıyoruz.

Evliliğe ilk adımı atarken mutluluk ve heyecan dolu bir organizasyonu sizlerle buluşturuyoruz. Müstakbel eşinizin ve hayat arkadaşınızın adını gökyüzüne yazarak harika bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evliliğe ilk adımı atarken teklifinizi hayranlık uyandıracak bir noktada yapmaya ne dersiniz? İstanbul’da Boğaz’ın tam ortasında teklifinizi yaparken Diamond Organizasyon ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Kusursuz bir deneyim fırsatından fayda sağlamak adına hemen harekete geçmelisiniz.

Diamond Organizasyon olarak sizlerin beklentilerini karşılarken uygun fiyatlarla kusursuzluğu sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik sizlerin beklentilerine uygun bir deneyim için de elimizden geleni yapıyoruz. Konfor, tutku, aşk ve heyecan dolu bir evlilik teklifi organizasyonu için yapmanız gereken sadece Diamond Organizasyonu seçmek olacak!